Контакт

World Acoustic Group S.A.

Chróstnik 104
59-311 Lubin
tel. 0048 767 592 050

NIP: 692-22-60-445

www.wagsa.eu

biuro@wagsa.eu

Ваше имя*:

фирма:

Tелефон:

Ваш E-Mail*:

Сообщениеi*:

ZARZĄD FIRMY WAG S.A.

Mariusz Wilanowski – Prezes Zarządu
Wojciech Zimny – Wiceprezes Zarządu

SEKRETARIAT

Kamila Kowalik
tel: 0048 767 592 050
mail: k.kowalik@wagsa.eu


Dział Inwestycji Przemysłowych i Zagranicznych


Jacek Wiśniewski - kierownik
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 781 006 802
mail: j.wisniewski@wagsa.eu

Klaudia Biernacik - inwestycje przemysłowe i kubaturowe
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 783 006 002
mail: k.biernacik@wagsa.eu

Iwona Malinowska – inwestycje zagraniczne, export
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 723 003 044
mail: i.malinowska@wagsa.eu

Paula Budna - inwestycje zagraniczne, export
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 887 140 150
mail: p.budna@wagsa.eu


Dział Produkcji

Rafał Jarosz - kierownik
tel: 0048 767 592 051
mail: r.jarosz@wagsa.eu

Joanna Kuźmiak
tel: 0048 767 592 050
mail: j.kuzmiak@wagsa.eu




Dział Inwestycji Drogowych i Kolejowych


Marek Matuszewski – kierownik
tel: 0048 767 592 050
GSM: 0048 781 593 939
mail: m.matuszewski@wagsa.eu

Małgorzata Wabik – inwestycje drogowe i kolejowe
tel: 0048 767 592 050
GSM: 0048 609 703 707
mail: m.wabik@wagsa.eu

Rumen Malek-Kolev – kierownik projektu
tel. 887 707 117

Natalia Masalska – kierownik projektu
tel. 887 436 798

Łukasz Pieńkosz – kierownik projektu
tel. 781 002 008

Krzysztof Poczynek – kierownik projektu
tel. 501 120 355


Dział Księgowy

Joanna Pieniacka - księgowa
tel: 0048 767 592 053
mail: j.pieniacka@wagsa.eu

Marlena Hermanowska – specjalista ds. finansowych
GSM: 0048 727 008 700
mail: m.hermanowska@wagsa.eu