Контакт

World Acoustic Group S.A.

Chróstnik 104
59-311 Chróstnik
tel. 0048 767 592 050
fax

www.wagsa.eu

NIP: 692-22-60-445

Ваше имя*:

фирма:

Tелефон:

Ваш E-Mail*:

Сообщениеi*:

SEKRETARIAT

Kamila Kowalik
tel: 0048 767 592 050
mail: k.kowalik@wagsa.eu

Joanna Kuźmiak
tel: 0048 767 592 050
mail: j.kuzmiak@wagsa.eu


Dział Handlowy

Marta Łuszpak - kierownik
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 887 140 150
mail: m.luszpak@wagsa.eu


Dział Handlowy - inwestycje drogowe i kolejowe w Polsce

Małgorzata Wabik
tel: 0048 767 592 050
GSM: 0048 609 703 707
mail: m.wabik@wagsa.eu

Dział Handlowy - export oraz inwestycje przemysłowe i kubaturowe w Polsce:

Iwona Malinowska - export
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 723 003 044
mail: i.malinowska@wagsa.eu

Jacek Wiśniewski - inwestycje przemysłowe, inwestycje kubaturowe
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 781 006 802
mail: j.wisniewski@wagsa.eu

Klaudia Biernacik - inwestycje przemysłowe, inwestycje kubaturowe
tel: 0048 767 592 052
GSM: 0048 783 006 002
mail: k.biernacik@wagsa.eu


Dział Księgowy

Joanna Pieniacka - księgowa
tel: 0048 767 592 053
mail: j.pieniacka@wagsa.eu

Marlena Piejdak - specjalista
GSM: 0048 727 008 700
mail: m.piejdak@wagsa.eu


Dział produkcji

Rafał Jarosz - kierownik
tel: 0048 767 592 051
mail: r.jarosz@wagsa.eu

Robert Rzeźniczak - zastępca kierownika
tel: 0048 767 592 051
mail: r.rzezniczak@wagsa.eu